Madden NFL 16

Madden NFL 16

7,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.8
XONE 9.0
PS3 -
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.08.2015
Europa:
31.08.2015
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.08.2015
Europa:
31.08.2015

Madden NFL 16 - opis gry

Madden NFL 16 to gra sportowa traktująca o futbolu amerykańskim wyprodukowana przez EA Tiburon i wydana przez Electronic Arts na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Madden NFL 16 to kolejna edycja popularnej (zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych) serii gier traktujących o futbolu amerykańskim. W nowej jej odsłonie twórcy starali się nie tylko udoskonalić sprawdzoną formułę rozgrywki, ale także sprawić, aby była ona bardziej przystępna dla ludzi, którzy wspomnianą dyscypliną sportową interesują się od święta (lub wcale). Z myślą o tym przygotowano rozbudowany tryb tutorial pozwalający się nam wdrożyć w gameplayowe meandra i poznać potrzebne terminy. Tu warto zaznaczyć, że tutorial pozwala nam dla przykładu ogarnąć nowe metody podawania i przyjmowania piłki, które zaimplementowano z myślą edycji “16”. Może to zająć chwilę czasu, zwłaszcza w ferworze rywalizacji, ale jeśli nam się uda będziemy mogli być bardziej efektywni. Na uwagę zasługuje też seria wyzwań zwanych The Gauntlet. Otrzymujemy w niej sześć żyć i nie tracąc wszystkich musimy przejść czterdzieści wyzwań. Niektóre są przyziemne, inne z kolei dość cudaczne, jak zmagania z wielkimi zawodnikami czy huraganami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym trybem gry jest Franchise Mode. Możemy w nim np. wejść w buty zawodnika i przebyć z nim karierę od żółtodzioba do gwiazdy NFL, albo menedżera zespołu i mieć wpływ na wszystko począwszy od ceny biletów. Jest też możliwość pokierowania zespołem bez tego sztafażu. Wraca ponadto Ultimate Team, w którym klecimy zespół marzeń korzystając zarówno ze współczesnych zawodników, jak i tych z przeszłości. Graczy kupujemy za wirtualną walutę tudzież za prawdzie pieniądze. Nowy jest Draft Champions, gdzie formujemy zespół z początkujących zawodników a następnie wystawiamy go do rywalizacji z innymi graczami lub z AI.

Wideo - Madden NFL 16

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper