Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2015 17:59
Haker sprawia, że PlayStation TV ma sens!
6175V

Haker sprawia, że PlayStation TV ma sens!

Japońska korporacja nie ma specjalnego planu dla PlayStation Vity oraz PlayStation TV. Można odnieść wrażenie, że oba urządzenia zostały w pewien sposób zapomniane przez Sony, więc sprawy w swoje ręce biorą miłośnicy domowych robótek. Jedne z hakerów postanowił odblokować PlayStation TV. 

Może nie każdy z Was wie, ale PlayStation TV to ciekawy sprzęt, ale zablokowany przez Sony. Gracze nie mogą odpalać najciekawszych tytułów, między innymi:

Lista jest oczywiście zdecydowanie większa, ale powyżej wybrałem tytuły, w które naprawdę warto zagrać na PlayStation Vicie... Niestety, te przyjemności są zablokowane na małym PlayStation, ale na szczęście istnieją ludzie, którzy mają sporo wolnego czasu i chęci.

Niejaki Mr.Gas pochwalił się w Sieci swoim poradnikiem dotyczącym urządzenia. Sprawa jest bardzo prosta, wystarczy przygotować wiadomość, wysłać na sprzęt, odebrać i... Można sprawdzić opowieść Nathana Drake’a na PlayStation TV.

Patent działa i zainteresowani – pod poradnikiem – wypisują podziękowania... WipEout 2048 śmiga podobno wyśmienicie.

Oczywiście w przypadku wielu tytułów nadal trudno będzie poznać całą opowieść, ale aż dziw bierze, że Sony nie postanowiło zająć się sprawą, wydać małe łatki (omijające dotykowe ekrany) i zapewnić swoim klientom odpowiednią wygodę.

Dokładny poradnik możecie zobaczyć poniżej:  

Źródło: http://kotaku.com/hack-makes-playstation-tv-remotely-useful-1732915012

Tagi: haker playstation tv playstation vita Sony