Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2020 21:46
Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas
752V

Crash Bandicoot 4 bez mikrotransakcji. Twórcy zaprzeczają plotce

Twórcy Crash Bandicoot 4 postanowili zabrać głos i zamknąć usta wszystkim krzykaczom. Najnowsza przygoda Crasha nie będzie zawierać mikrotransakcji. Deweloperzy zareagowali w odpowiednim momencie.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas zostało już zaprezentowany na między innymi zwiastunie oraz nowej rozgrywce, a według plotek produkcja ma otrzymać ponad 100 poziomów. Te ostatnie doniesienia zwiastują tonę świetnej zabawy, ale od wczoraj część graczy głośno narzeka na produkcję, która ma zostać zniszczona przez mikrotransakcje.

Informacja o małych płatnościach pojawiła się na witrynie Microsoftu, ale najwidoczniej jeden z pracowników źle uzupełnił szczegóły tytułu. Deweloperzy postanowili zareagować, ponieważ w Sieci pojawiało się coraz więcej komentarzy oburzonych fanów, którzy krytykowali Activision za niszczenie kolejnej marki.

Twórcy opublikowali wiadomość:

Jak widać w Crash Bandicoot 4 nie natrafimy na mikrotransakcje, a dwie zaprezentowane na pierwszym zwiastunie skórki możemy odblokować kupując cyfrowe wydanie. Autorzy nawet nie zdecydowali się na rozdanie zawartości dla zamówień przedpremierowych, a po prostu trzeba tylko kupić pozycję.

Źródło: Twitter: ToysForBob

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob