Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.06.2020 10:45
Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas ponad 100 poziomów
2585V

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas będzie ogromny! Twórcy zaoferują ponad 100 poziomów

Wygląda na to, że najnowsza odsłona przygód uroczego jamraja  będzie największą w historii. Activision ma zaoferować ogromną liczbę etapów. 

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to gra, której zapowiedzi niewielu się spodziewało. Kontynuacja przygód jednej z maskotek PlayStation musiała nadejść, ale nikt nie podejrzewał, że pojawi się tak nagle. Dziś wiemy już, że projekt zadebiutuje w październiku tego roku

Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się także, że najnowsze dzieło studia Toys for Bob ma zapewnić wieloosobową, kanapową kooperację od 2 do 4 osób! Informacja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, albowiem oznacza to o wiele więcej godzin rozgrywki! Teraz okazuje się natomiast, że nawet bez tego trybu, projekt będzie największym w historii

Z informacji, jaka pojawiła się w e-mailu od amerykańskiego sklepu GameStop, wynika bowiem, że pełnoprawny sequel przygód kultowego Crasha odda w ręce fanów ponad sto poziomów! Jest to ogromna liczba, która najprawdopodobniej sprawi, że zabawa będzie trwała wiele godzin.

Warto dodać, że pojawiły się tam także informacje na temat nowych trybów gry i nieznanych wcześniej umiejętności, które sprawią, rozgrywka będzie innowacyjna i świeża. Warto jednak potraktować to najwyżej jako swoiste potwierdzenie, ponieważ o wiadomość ta znana jest od jakiegoś czasu. 

 

Źródło: https://wccftech.com/crash-bandicoot-4-over-100-levels/

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob