Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2020 17:01
Crash 4
4501V

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas wygląda cudownie! Zwiastun z nowej przygody

Koniec plotek, przecieków i niepotwierdzonych informacji. Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas został właśnie oficjalnie zaprezentowany i gracze mogą szykować się na wielką przygodę. Znamy konkretne szczegóły gry i możemy spojrzeć na pierwsze materiały.

Po licznych przeciekach i zapowiedzi w końcu mamy! Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas (tak brzmi polski podtytuł) to pierwsza, nowa część gry od dziesięciu lat. Tytuł został przygotowany od podstaw, a za produkcję odpowiada Toys for Bob, które choć zapewni nową oprawę, to obiecuje zadbać o ducha marki.

Deweloperzy podkreślają, że nie jest to remaster, a zupełnie nowa odsłona, która została umiejscowiona pod koniec Crash Bandicoot: Warped. Nowa gra rozpoczyna się dokładnie w momencie, gdy Neo Cortex, Dr.N.Trophy i Uka Uka stali się rozbitkami na dalekiej planecie. Dopiero po dziesięcioleciach bezowocnych prób, trio wreszcie ucieka, rozdzierając dziurę rozmiaru Złego Naukowca w materii czasoprzestrzeni.

Paul Yan, szef studia Toys for Bob, zapowiedział tytuł następującymi słowami

„Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas u swojej podstawy ma precyzyjną rozgrywkę, którą pokochaliśmy w latach 90-tych. Ta nowa epicka przygoda zespala czas i przestrzeń, wprowadzając nowe platformówkowe rozwiązania, które zarówno fani, jak i nowi gracze będą z entuzjazmem opanowywać do perfekcji. Przygotuj się, by od nowa zakochać się w tych dziwacznych torbaczach!”

W Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas znajdziemy cztery Maski Kwantowe, które znacząco wpłyną na rozgrywkę. Twórcy już teraz ujawnili dwie pierwsze – Maska Czasu pozwala na spowolnienie sytuacji na ekranie, a Maska Grawitacji pozwoli na pobieganie po ścianach. Co ciekawe, w tytule pojawią się nowe grywalne postacie: w tym Neo Cortex!

„Fani zobaczą ewolucję gry Crash, którą znają i kochają, a która została wyposażona w zaawansowane mechaniki rozgrywki, takie jak bieganie po ścianach, ślizganie się po szynach i kołysanie na linach. Gracze będą mogli uczestniczyć w podróży jako Crash lub Coco, aby ocalić multiwersum, a nowe grywalne postacie, w tym diabelski Neo Cortex, również pojawią się w grze i zapewnią alternatywne spojrzenie na dążenie naszych bohaterskich jamrajów do pokonania ich nikczemnych nemezis.”

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zadebiutuje 2 października.

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: crash bandicoot Crash Bandicoot 4 Crash Bandicoot 4: It’s About Time