Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 19:35
Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas
1965V

Crash Bandicoot 4 na rozgrywce. Gameplay pokazuje nowości

Crash Bandicoot 4 został zaprezentowany na nowej rozgrywce, która zdradza powracające i nowe elementy w grze Toys for Bob. Twórcy nie boją się odświeżyć założeń oryginału i najnowszy gameplay pokazuje urozmaicenia.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas został ujawniony w zeszłym tygodniu i na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun oraz zerknęliśmy na fragment rozgrywki. Pierwsze materiały potwierdziły, że deweloperzy nie boją się odświeżyć gry, a według ostatnich przecieków – tytuł może zapewnić ponad 100 poziomów.

Najnowszy gameplay potwierdza, że gracze ponownie będą biegać za owocami wumpa, otrzymają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas czasowych wyzwań, a w trakcie rozgrywki będziemy omijać skrzynki z nitro. Fani mogą teraz natrafić na płonące boxy lub takie ze złotym wumpa. Na mapach nie zabraknie ukrytych skrzyń, a deweloperzy będą nas zachęcać do zniszczenia każdego pojedynczego pudła. Ten ostatni element może okazać się wyzwaniem podczas wszystkich sekwencji ślizgania się na linach – gameplay wydaje się dynamiczny. Warto jednak zwrócić uwagę na rozbudowanie poziomów.

Zainteresowani skorzystają także z nowych masek – już wcześniej informowaliśmy o tej zmieniającej grawitację oraz wpływającej na czas. W nowych światach nie zabraknie kolejnych przeciwników i na materiale możemy spojrzeć na piratów. Tajemnicą pozostaje skrzynia z wizerunkiem rekina.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob