Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.06.2020 12:00
Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Geoff Rowley na fragmentach rozgrywki
708V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Geoff Rowley na fragmentach rozgrywki

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 jeszcze tej jesieni pozwoli nam powrócić do lat 90., ale zanim to nastąpi możemy zapoznać się z wypowiedziami zawodowych skaterów, którzy pojawili się w oryginałach i pojawią się w nowej wersji. Przy okazji możemy zerknąć na króciutki fragment rozgrywki.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 to nadzieja dla wszystkich fanów gier o tym sporcie ekstremalnym. Gier z gatunku albo w ostatnich latach nie było, albo nie prezentowały zbyt wysokiej jakości. Z obecnego stanu rzeczy zadowolony jest nasz redaktor naczelny, Roger, który przygotował tekst traktujący o powrocie tego typu gier.

Twórcy co jakiś czas prezentują materiały wideo, w których zawodowi skaterzy wypowiadają się o tym jak to było, kiedy pierwsze gry z serii zaczęły pojawiać się na rynku. Mówią też o tym, jak traktują sam sport i czym dla nich jest. Mogliśmy posłuchać opinii wielu z nich w materiale przygotowanych przez gwiazdę serii, Tony'ego Hawka. Oprócz tego w osobnych materiałach wypowiedzieli się Steve Caballero, Chad Muska i Andrew Reynolds oraz Elissa Steamer. Tym razem przychodzi kolej na Geoffa Rowleya, który ma nadzieję, że dzięki nowej wersji tych gier nowe pokolenie bardziej zrozumie skateboarding i może nawet spróbują swoich sił na deskorolce.

Premiera Tony Tony Hawk's Pro Skater 1+2 przypada na datę 4 września tego roku. Wiemy, że nowe wersje mają być wierne oryginałom, ale niestety wszystkie utwory nie trafią do gry. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że powstanie oficjalny dokument mówiący o tym, jak powstawała ta słynna seria. Gra ma trafić na PlayStation 4, Xboxa One i PC.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCXxXmABjy6E38tI2JH2zIDA

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions