Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.06.2020 09:30
Tony Hawk
516V

Pretending I'm A Superman. Premiera filmu o tworzeniu serii Tony Hawk w tym roku. Zobaczcie zwiastuny

Wiele lat temu mark Tony Hawk's Pro Skater była jednym z najważniejszych produktów na rynku. W związku z nadciągającą premierą Tony Hawk's Pro Skater 1+2 jej twórcy postanowili przypomnieć o fenomenie serii.

W związku z zapowiedzią Tony Hawk's Pro Skater 1+2 niedługo zostanie wydany film dokumentalny, który opowie o tworzeniu kultowej serii zapoczątkowanej przez studio Neversoft, która była wydawana przez Activision. Pierwsza gra z serii, czyli Tony Hawk's Pro Skater, narobiła wielkiego (pozytywnego) zamieszania na rynku gier w 1999 roku, kiedy doszło do premiery na PlayStation. Produkcja doczekała się licznych konwersji (nawet na Game Boy Color i Nokia N-Gage) i zachęciła wydawcę do stworzenia kolejnych 14 gier, sygnowanych przez Tony'ego Hawka.

W dokumencie Pretending I'm A Superman: The Tony Hawk Video Game Story posłuchamy ciekawostek nie tylko o tworzeniu Pro Skatera z 1999 roku, ale również o innych przedsięwzięciach Tony'ego Hawka (słynny sportowiec udzielił wywiadu do rzeczonego filmu).

Póki co udostępniono trailer filmu Pretending I'm A Superman: The Tony Hawk Video Game Story. Do szerokiej premiery ma dojść jeszcze w tym roku. Niestety nie sprecyzowano jeszcze dokładnego terminu wydania filmu. Jedno jest pewne - szykuje się kawał ciekawego materiału dla fanów deskorolki i gier.

Warto przy okazji zerknąć również na materiały wideo z powstawania nadciągającego Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

Tagi: dokument film psone retro tony hawk