Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.05.2020 09:15
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 nowy materiał
766V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Nowe materiały z gry zdradzają techniczne aspekty prac nad realizmem

W najnowszym wideo na kanale YouTube, na którym pojawiają się kolejne informacje o nadchodzących odświeżeniach, możemy posłuchać ciekawej wypowiedzi jednego z ówczesnych skaterów, Steve'a Caballero. 

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier drugiej połowy roku, co do tego ciężko mieć wątpliwości. Pierwotne odsłony były ogromnymi hitami przed około dwudziestoma laty, a najnowsze materiały z odświeżenia zdradzają, że nie będzie to byle jaki remake! 

W zasadzie, śmiało można powiedzieć, że gra zdaje się wyglądać fenomenalnie. Kolejną zaletą jest bez wątpienia licencja na znakomitych skaterów, a większość z nich powróci w nowej odsłonie, w swoich aktualnych wersjach! Będzie to świetny smaczek dla wszystkich tych, którzy pamiętają jeszcze Chada Muska, Jacka Blacka czy Steve'a Caballero.

Ten ostatni pojawił się w najnowszym materiale traktującym o produkcji odnowionych edycji. W rzeczonym wideo odpowiedział o tym, jak wyglądała praca nad zaimplementowaniem do gry zawodników oraz jak pieczołowicie twórcy podeszli do oddania realizmu wszystkich wizualnych aspektów.

Dane jest nam zobaczyć także kilka nowych scen, także zdecydowanie warto poświęcić te kilkadziesiąt sekund, aby zapoznać się z filmikiem. Zdecydowanie jest na co czekać!

Źródło: YouTube

Tagi: Activision Activisionplaystation 4 Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions