Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Tony Hawk's Pro Skater 1+2

8,6
70 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 8.4
XSX|S 10.0
NS 7.0
PC 8.9
PS4 8.8
XONE 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vicarious Visions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Kolekcje
Śr. czas:
18.5 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
04.09.2020
Europa:
04.09.2020
Polska:
04.09.2020
Producent:
Vicarious Visions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Kolekcje
Śr. czas:
18.5 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
04.09.2020
Europa:
04.09.2020
Polska:
04.09.2020

Recenzja redakcji

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 (Switch) – recenzja gry. Jastrząb w przenośnym wydaniu
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

8.0
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 (Switch) – recenzja gry. Jastrząb w przenośnym wydaniu
NS
Pokaż kolejne recenzje

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - opis gry

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 to wydanie zbiorcze zawierające remake pierwszych dwóch części serii Tony Hawk's Pro Skater. Składanka ukazała się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za jej przygotowanie odpowiadało studio Vicarious Visions.

Rozgrywka - Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Dalsza część tekstu pod wideo

Trzon rozgrywki pozostał bez znaczących zmian w obu grach. Wybierając jednego z popularnych w swoim czasie skaterów (różniących się parametrami i umiejętnościami), naszym zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez wykonywanie możliwie jak najbardziej efektownych trików i ewolucji. Im wyższy poziom skomplikowania (lub dłuższy chain łączący różne triki), tym więcej punktów trafia na nasze konto. Dodać przy tym warto, że premiowana jest oryginalność w temacie - powtarzanie bez ustanku tych samych kombinacji zmniejsza liczbę otrzymywanych punktów. A jeśli dobrze nam idzie, nabijamy wskaźnik Special, po którego wymaksowaniu możemy wykonywać specjalne triki (każdy zawodnik ma swoje).

W obu grach najważniejszy jest tryb kariery. W jego trakcie odwiedzamy kolejne miejscówki, gdzie czekają na nas zadania do zrealizowania, na co otrzymujemy dwie minuty. Może to być wykręcenie określonej liczby punktów, zebranie pięciu liter tworzących słowo “SKATE” czy zniszczenie pięciu wskazanych obiektów rozmieszczonych gdzieś na planszy. Niektóre z tych wyzwań wymagają wysokich umiejętności, ale nie trzeba odhaczyć każdego, by móc kontynuować zmagania.

Remake poza tym posiada wszystkie tryby znane z pierwowzorów. Oprócz wspomnianej kariery będzie to więc multiplayer, który tym razem pozwoli rywalizować także przez sieć (nie zapomniano jednak o split screenie), czy edytory umożliwiające stworzenie własnych skaterów i skateparków.

Tryby - Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 oferować ma nie tylko zawartość pierwowzorów, ale też dostarczy trochę nowości. Będą to nowe triki i umiejętności (przykładem tego jest revert, który pojawił się dopiero w trzeciej części), cele/wytyczne (także dla poszczególnych zawodników), wyzwania i “sekrety” czekające na odkrycie.

Rozbudowane o nowe elementy zostaną także edytory skaterów i skateparków. W tym drugim zaimplementowano na przykład funkcje sieciowe, które pozwolą udostępniać stworzone przez nas plansze innym graczom przez internet, czy patenty w rodzaju deformacji.

Wideo - Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper