Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.05.2020 15:01
Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Zawodowcy powrócą do gry w swoich aktualnych wersjach
1006V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Zawodowcy powrócą do gry w swoich aktualnych wersjach

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 nie odmłodzi skaterów, którzy pojawili się w dwóch pierwszych odsłonach kultowej serii. Zawodowcy w odnowionej wersji pojawią się tak, jak wyglądają obecnie.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 ma przyjechać do nas już we wrześniu, a my tymczasem dowiadujemy się kolejnych szczegółów na temat odnawianych produkcji. Poznaliśmy zestaw utworów mających rozbrzmiewać podczas grania, czy zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Teraz, wraz z próbką rozgrywki przychodzi czas na samych skaterów. Według tego co możemy zobaczyć na niżej udostępnionym filmie, nie będą to ci sami młodzi zawodowcy znani z oryginalnych wersji. Zamiast tego zagramy ich aktualnymi wersjami.

Jeśli dawno ich nie widzieliście to poniżej znajdziecie materiał, gdzie Tony Hawk rozmawia z obsadą oryginału. Oprócz tytułowego zawodowca pojawia się tam chociażby Rodney Mullen, Steve Caballero, Chad Muska, Elissa Steamer czy Jack Black.

Premiera Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zaplanowana jest na datę 4 września tego roku. Gra pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste.

Źródło: https://www.dualshockers.com/tony-hawk-pro-skater-remasters-include-older-skaters/

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions