Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.05.2020 16:35
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 za kulisami. Chad Muska opowiada o swoim wkładzie w grę
945V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 za kulisami. Chad Muska opowiada o swoim wkładzie w grę

W kolejnym materiale przygotowanym przez twórców Tony Hawk's Pro Skater 1+2, możemy posłuchać wypowiedzi jednego z zawodowców mających pojawić się w produkcji. Przed Wami Chad Muska.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 to kolejny oczekiwany powrót po latach. Mieliśmy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy, MediEvil (2019), a teraz przychodzi pora na hit w temacie wyczynowej jazdy na deskorolce. Fani gatunku nie byli rozpieszczani przez ostatnie lata, bo kultowa seria ostatnie dobre odsłony miała jeszcze w erze PlayStation 2.

Na szczęście sytuacja się zmieni i już we wrześniu będziemy mogli powrócić do tych dwóch świetnych gier, ale tym razem w całkowicie nowej oprawie i z odnowioną mechaniką. W międzyczasie poznaliśmy listę utworów jaka trafi do gry, czy dowiedzieliśmy się, że zawodowcy trafią do gry w swoich aktualnych wersjach. Mogliśmy też posłuchać wypowiedzi Steve'a Caballero.

W najnowszym nagraniu przygotowanym przez twórców możemy posłuchać wypowiedzi Chada Muska. Zainteresowany opowiada o tym, jak wiele razy słyszał, że swoją obecnością zainspirował graczy do jazdy na deskorolce. Możemy też zerknąć jak wyglądał proces przenoszenia zawodowca do gry. Materiał obejrzycie poniżej.

Na tym samym kanale znalazł się też materiał, w którym wypowiada się inny skater. Andrew Reynolds, o którym mowa wspomina jak bardzo gry były wtedy popularne i jak bardzo cieszy się z tego, że mógł być tego częścią.

 

Tagi: Activision andrew reynolds chad muska Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions