Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.06.2020 15:30
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 słowami zawodowca. Elissa Steamer opowiada o grze
515V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 słowami zawodowca. Elissa Steamer opowiada o grze

"Wszystko czego nauczyłam się o życiu, zawdzięczam skateboardingowi" - w takich słowach Elissa Steamer wypowiada się w nowym materiale promującym Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale zanim do tego dojdzie, mamy okazję zerknąć za kulisy powstawania nowych wersji klasyków i posłuchać wypowiedzi zawodowców, którzy wspominają premierę oryginałów i opowiadają o swoich doświadczenia z tym ekstremalnym sportem.

Dotychczas poznaliśmy wspomnienia Steve'a Caballero, ale oprócz tego wypowiedzieli się Chad Muska i Andrew Reynolds. W przyszłości najpewniej posłuchamy wypowiedzi kolejnych zawodowców, ale tym razem jest to Elissa Steamer, która wspomina premierę oryginalnej gry i wypowiada się o samym sporcie.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 ma pojawić się 4 września tego roku. Jak sama nazwa wskazuje jest to zestaw odnowionych wersji dwóch pierwszych gier. Z tego co wiemy mają być wierne pierwowzorom, ale jeśli chodzi o muzykę, to jednak nie wszystkie utwory będą dostępne. Kolejna zmiana dotyczy wyglądu samych zawodowców, bo ci nie zostaną odmłodzeni na potrzeby gier - zamiast tego pojawią się w swoich aktualnych wersjach.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCXxXmABjy6E38tI2JH2zIDA

Tagi: Activision elissa steamer Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions