Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2020 19:02
Batman
8776V

The Batman z oficjalnymi zdjęciami. Robert Pattinson jako Batman i genialny Batmobil!

Na takie mięsko czekaliśmy. Matt Reeves właśnie udostępnił oficjalne zdjęcia z „The Batman” i na materiałach widzimy Batman oraz Batmobil. To pierwsze oficjalne materiały zaprezentowane przez reżysera.

Po serii przecieków z planu „The Batman”, Matt Reeves w końcu zaprezentował oficjalne zdjęcia z oczekiwanego filmu. Reżyser postanowił nie bawić się w półsłówka i od razu zaprezentował Roberta Pattinsona jako Batmana i dodatkowo możemy spojrzeć na efektowny Batmobil.

The Batman - Robert Pattinson jako Batman i Batmobil!

Na uwagę na pewno zasługuje fakt, że Batmana Matta Reevesa będzie korzystał z normalnego samochodu – nie jest to futurystycznie wyglądająca maszyna... No może tył jest odrobinę odpicowany, ale trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę dobrze.

Jeszcze brakuje nam pełnej prezentacji stroju Batmana i samej twarzy, ale z każdą kolejną informacją jestem skłonny uwierzyć, że Robert Pattinson nie zawiedzie i zaprezentuje nam wyjątkową historię, która zostanie dobrze odebrana przez największych fanów uniwersum.

Na pewno trzeba już teraz powiedzieć jedno – Reeves doskonale radzi sobie z publikowaniem skromnych zajawek, które pewnie będą pobudzać sympatyków Nietoperza do samej premiery filmu. „The Batman” trafi do kin 25 czerwca 2021 roku.

The Batmana - Robert Pattinson jako Batman i genialny Batmobile 1

The Batmana - Robert Pattinson jako Batman i genialny Batmobile 2

The Batmana - Robert Pattinson jako Batman i genialny Batmobile 3

Na naszym portalu możecie również sprawdzić:

Źródło: Matt Reeves

Tagi: Batman Matt Reeves Robert Pattinson The Batman