Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 18:11
Batman Robert Pattinson
6524V

W The Batman pojawi się Batcykl. Zdjęcie pokazuje cały strój Obrońcy Gotham

Zobaczyliśmy już wstępną prezentację Roberta Pattinsona w roli Batmana z najnowszej produkcji Matta Reevesa. Aktorzy i twórcy wciąż znajdują się na planie i dzisiaj udało się uchwycić w całej okazałości Batcykl. Na maszynie podobno znajduje się Pattinson.

Nadal czekamy na pełną prezentację całej obsady „The Batman”, ale możemy mieć pewność, że aktorzy wciąż pracują na planie. Matt Reeves powinien w niedalekiej przyszłości zaprezentować kolejne materiały z produkcji, ponieważ coraz trudniej twórcom ukryć ważne elementy związane z produkcją.

Dzisiaj fanom udało się złapać Batcykl, który znajduje się na planie – na maszynie podobno znajduje się Robert Pattinson, ale nie możemy tego potwierdzić. Co ciekawe, na planie wylądował już także Batmobile i samochód został dostarczony na specjalnej lawecie, jednak niestety musimy zaczekać na pokaz auta.

Mimo wszystko możemy spojrzeć na pojazd – jeśli mieliście okazję zapoznać się z serią komiksów Batmana, to na pewno dobrze kojarzycie Batcykl, z którego Obrońca Gotham często korzystał w swoich różnych opowieściach.

Sprawdźcie też prezentację samego Batmana.

W The Batman pojawi się Batcykl. 1

W The Batman pojawi się Batcykl. 2

W The Batman pojawi się Batcykl. 3

[Aktualizacja #1]

I jest cały strój... Ale to na pewno nie Robert Pattinson:

W The Batman pojawi się Batcykl. 4

[Aktualizacja #2]

I kolejna fotka:

Batman

[Aktualizacja #3]

Batman z bliska

Batman z bliska

[Aktualizacja #4]

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: BATSOURCE

Tagi: batman Robert Pattinson the batman