Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 14:00
E3 2020 zgodnie z planem
802V

E3 2020. Organizatorzy stale monitorują sytuację z koronawirusem

Jak przekazują ludzie odpowiedzialni za E3 2020, choć aktualnie wszystko pozostaje bez zmian, to rozwój sytuacji jest cały czas obserwowany.

Rano informowaliśmy Was, że Game Developers Conference 2020 zostaje przesunięcie z marca na lato bieżącego roku- takie są przynajmniej plany. Nie wiemy na ten moment, jak rozwinie się sytuacja z koronawirusem i czy ten nie wpłynie także na letnie wydarzenia. 

Jednym z największych jest przecież odbywające się za kilka miesięcy E3. Rokrocznie przyciąga całe tabuny ludzi, którzy chcą poznać największe zapowiedzi z branży gier i nowych technologii. Nie można więc być zaskoczonym, iż fani zaczynają martwić się o przebieg wydarzenia. 

Dziennikarz Patrick Klepek skontaktował się z organizatorami targów E3, aby dowiedzieć się, jakie jest ich stanowisko, w związku z poranną informacją. Jak przekazano, na ten moment nie ma zmian, jeśli chodzi o termin wydarzenia, ale sytuacja jest cały czas monitorowana

Wszyscy bardzo dokładnie przyglądają się sytuacji. Będziemy nadal czujni, ponieważ naszym priorytetem jest zdrowie, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo wszystkich wystawców i uczestników. Biorąc pod uwagę to, co wiemy w tej chwili, dalej planujemy E3 2020 pełną parą.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planowali wziąć udział w nadchodzącym wydarzeniu. Jak jednak wiadomo, sytuacja związana z wirusem jest niezwykle elastyczna i może zmienić się w ciągu kilku godzin. Miejmy nadzieję, że to czasu E3 sytuacja zostanie zażegnana. 

Więcej ważnych informacji z ostatnich dni

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/02/e3_2020_planning_not_currently_affected_by_coronavirus

Tagi: e3 e3 2020 koronawirus