Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2020 16:33
Final Fantasy VII Remake
1121V

W Final Fantasy VII Remake będziemy gonić szczury. Materiały pokazują zadania poboczne i efektowne walki

Square Enix opublikowało nowe materiały prezentujące Final Fantasy VII Remake. Twórcy chcą podkreślić rozbudowanie gry i pokazują zupełnie nowe sceny – gracze zajmą się między innymi eliminowaniem szczurów i szukaniem kotów.

Final Fantasy VII Remake trafi na rynek już w kwietniu, ale gracze nie mogą liczyć na poznanie pełnej historii w dniu premiery. Deweloperzy zadbają o znaczącą rozbudowę gry i z tego powodu wydarzenia zostały podzielone – aktualnie nie wiemy dokładnie, kiedy zadebiutuje druga część opowieści.

Mimo to poznanie Final Fantasy VII Remake ma nam zająć kilkadziesiąt godzin, a studio znacząco rozbuduje wiele wątków – podczas opowieści mamy między innymi lepiej poznać bohaterów, a jednocześnie weźmiemy udział w wielu dodatkowych pojedynkach.

Dzisiaj otrzymaliśmy materiały, na których studio podkreśla jeden z ważnych elementów współczesnych RPG-ów. W Final Fantasy VII Remake nie zabraknie typowych misji pobocznych, podczas których zajmiemy się przykładowo szukaniem mieszkańców Midgaru.

Twórcy pozwolą nam także składać raporty z ostatnich starć, dzięki którym możemy zgarnąć kilka świecidełek – autorzy podkreślają, że w grze znajdzie się wiele dodatkowych wydarzeń. Trudno teraz oceniać ich jakość, jednak na pewno warto docenić samo rozbudowanie tytułu.

W Final Fantasy VII Remake będziemy gonić szczury 1

W Final Fantasy VII Remake będziemy gonić szczury 2

W Final Fantasy VII Remake będziemy gonić szczury 3

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: https://dengekionline.com/articles/26175/

Tagi: Final Fantasy VII Remake galeria screeny square enix