Iza Łęcka Iza Łęcka 27.01.2020 08:41
Final Fantasy VII Remake Cloud Figurka
673V

Final Fantasy VII Remake otrzyma ładną figurkę. Square Enix pokazuje gadżet za 1300 zł

Premiera Final Fantasy VII Remake będzie dla wielu graczy prawdziwym świętem, dlatego też Square Enix planuje zadbać od odpowiednie wprowadzenie gry na rynek. Wydawca zaprezentował figurkę, która będzie dostępna do kupienia wraz z tytułem.

Premiera Final Fantasy VII Remake odbędzie się dopiero w kwietniu, ale już teraz Square Enix postanowiło opublikować materiał, który przedstawia figurkę Clouda. Gadżet będzie dostępny w wersji „1st Class Edition” – pakiet znajduje się w sklepie Square Enix jako odpowiednik Edycji Kolekcjonerskiej.

Za około 1300 zł klienci otrzymają oprócz figurki serię akcesoriów. Cloud może zejść ze swojego motocyklu, posiada podstawkę i zestaw dłoni – niektóre pozwalają trzymać miecz, inne nadają się do chwycenia rączki Hardy Daytony.

Jeśli podjęliście decyzję o nabyciu zestawu, otrzymacie również steelbook, alternatywną okładkę, soundtrack, artbook oraz zestaw DLC – na zamieszczonym materiale nie jest ukazany typowy unboxing, więc można sprawdzić wyłącznie wykonanie figurki.

Zdecydowaliście się kupić „1st Class Edition”?

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: figurka Final Fantasy VII Remake square enix