Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2020 16:17
Final Fantasy VII remake
1361V

Final Fantasy VII Remake z dłuższą ekskluzywnością na PS4. Za sprawą opóźnienia premiery

Square Enix opublikowało jeszcze jedną okładkę Final Fantasy VII Remake, która potwierdza drobną zmianę w terminie ekskluzywności gry na PS4. Gracze oczekujący debiutu na innych platformach będą zmuszeni zaczekać trochę dłużej.

Sony zapewniło sobie czasową ekskluzywność Final Fantasy VII Remake, która została potwierdzona przez drugą okładkę gry. Square Enix zmieniło plany, przełożyło datę premiery, więc firma została zmuszona do opublikowania kolejnej grafiki, która potwierdza wiadomość dotyczącą współpracy z Sony.

Nowe wersje Final Fantasy VII Remake mogą trafić na rynek dopiero po 10 kwietnia 2021 roku. Jest to drobna zmiana, którą jednak warto odnotować, jednocześnie pamiętając, że według informacji zawartych w kodzie wersji demonstracyjnej – Japończycy mają pracować już nad przynajmniej wersją na PC.

Jak wiadomo demo Final Fantasy VII Remake znajduje się na PlayStation Store od ubiegłego roku, gracze już zdążyli w nieoficjalny sposób pobrać pliki, ukończyli wycinek, zamieścili w Sieci materiały, a Square Enix nadal nie zapowiedziało publikacji fragmentu.

Final Fantasy VII Remake Ekskluzywność

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/02/final-fantasy-vii-ps4-exclusive-2021/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix