Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2020 15:20
Final Fantasy VII Remake
730V

Final Fantasy VII Remake z szybką premierą na PC? W kodzie dema znalazły się konkretne informacje

Square Enix nadal nie udostępniło wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Remake, ale nie jest to problem dla graczy, którzy wyłapują kolejne informacje dotyczące gry z kodu produkcji. Wiele na to wskazuje, że nie będziemy długo czekać na premierę na PC.

Nadal nie ogłoszono wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Remake, ale zobaczyliśmy już zwiastun, gameplay oraz screeny z demka... A teraz gracze wyłapują kolejne szczegóły dotyczące oczekiwanej przez wielu produkcji.

Tak jak mogliśmy się spodziewać – demo nie zostało specjalnie przygotowane, a jest to po prostu fragment pełnej wersji gry, w którym znajdują się dodatkowe szczegóły. Square Enix może nawet jednocześnie opracowywać wersje na PC, ponieważ w kodzie znalazły się informacje dotyczące zmiany rozdzielczości oraz szczegóły dotyczące rozgrywki na sprzęcie AMD oraz Nvidii.

Jak wiadomo Final Fantasy VII Remake jest aktualnie zapowiedziane wyłącznie na PS4, jednak już wcześniej Square Enix potwierdziło, że Sony zagwarantowało sobie wyłączność do 3 marca 2021 roku. Jeśli nic się nie zmieni, to właśnie w tym okresie gra powinna trafić przynajmniej na PC – raczej nie będziemy czekać wielu miesięcy na przeniesienie pozycji.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-pc-higher-resolution/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix