Iza Łęcka Iza Łęcka 31.01.2020 11:25
Final Fantasty VII RED
2788V

Final Fantasy VII Remake będzie wielkim hitem. Fantastyczny zwiastun z nowymi scenami

Square Enix już nie kalkuluje. Firma właśnie zaprezentowała niesamowity zwiastun Final Fantasy VII Remake, na którym widzimy mnóstwo nowych fragmentów. Deweloperzy pokazują Clouda w sukience, Reda XIII i mnóstwo efektownych scen.

Final Fantasy VII Remake to jedna z najważniejszych gier 2020 roku, a najnowszy materiał dobitnie prezentuje skalę projektu. Square Enix tym razem nie skupiło się na pokazaniu wielu dynamicznych scen, ale co ważniejsze – przedstawia wiele nowych urywków z gry, a w tle usłyszeć możemy nową kompozycję „Hollow”.

Studio ukazuje także materiał, podczas którego Nobuo Uematsu (muzyka), Yosh (wokale) oraz Kazushige Nojima (teksty) pracują nad przygotowaniem utworu, który usłyszymy podczas wielu pojedynków. Od powstania pierwotnej aranżacji minęły już 23 lata.

Nie można w tym miejscu nie wychwalać Final Fantasy VII Remake  – gra wygląda wyśmienicie. Fani serii Final Fantasy mogą już odliczać dni do premiery, a w tym wypadku pojawia się przekonanie, że produkcja nie zawiedzie wysokich oczekiwań. Można ciągle narzekać na podzielenie historii na odcinki, jednak pamiętajcie, że deweloperzy znacząco rozwijają skalę projektu, by gracze nawet przy „pierwszym epizodzie” spędzili wiele niezapomnianych godzin. To będzie hit.

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake square enix trailer zwiastun