Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.02.2020 12:40
Final Fantasy VII Remake na nowej grafice
1380V

Final Fantasy VII Remake. Twórcy udostępnili śliczną grafikę z gry

Square Enix opublikowało wczoraj niezwykle ciepłą grafikę, która powoduje, że jeszcze bardziej czekamy na odnowioną wersję kultowej "Siódemki".

Final Fantasy VII Remake nie uciekło opóźnieniom, ale premiera pierwszej części będzie miała miejsce już niedługo. Square Enix świetnie prowadzi kampanię reklamową i trzeba to śmiało przyznać. Doskonale dawkują nam materiały z produkcji, co sprawia, że apetyty mocno rośnie z każdą kolejną publikacją. 

Najnowsza bez dwóch zdań rozpali serca największych fanów. Twórcy zaprezentowali nam śliczną grafikę, przedstawiającą główną załogę, z którą przyjdzie nam obcować w nadchodzącym tytule. Są to oczywiście Cloud, Tifa, Barrett, Aerith, a nawet Red XIII (sprawca wielkiego szumu po ostatnim, dużym zwiastunie).

Całość prezentuje się niezwykle ciepło, wręcz rodzinnie, a nie bez znaczenia pozostaje tu gra świateł w oddali, która zwiastuje scenerię wschodu, tudzież zachodu słońca. Do premiery pozostały dwa miesiące i bez wątpienia 10 kwietnia będzie dobrym początkiem drugiego kwartału roku w branży gier!

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: Twitter

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix