Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.12.2019 17:16
Chalotra i Allan
35283V

Anya Chalotra (serialowa Yennefer) i Freya Allan (serialowa Ciri) naśladują Henry'ego Cavilla w roli Geralta

Aktorki grające Yennefer oraz Ciri nabijają się z cichego głosu serialowego Geralta.

Jak możemy zauważyć, Anya Chalotra grająca serialową Yennefer oraz Freya Allan grająca serialową Ciri bardzo się polubiły. Obie aktorki spędzają ze sobą dużo czasu - śmieją się z różnych sytuacji, opowiadają różne historie i jak widzimy, nabijają się z Henry'ego Cavilla, który zagrał serialowego Geralta.

Z filmu widzimy jak Chalotra i Allan próbowały naśladować głęboki głos Geralta w humorystycznym materiale. Serialowa Yennefer spróbowała niskim tonem wymówić swoje imię, tak jak robił to serialowy Geralt, pokazując tym samym swoją upartość i opanowanie, ale niestety, daleko jej do ideału. Z kolei, serialowa Ciri powiedziała "znaleźć Ciri" i trzeba przyznać, że znacznie lepiej naśladuje Geralta, niż Yennefer.

Dla przypomnienia, Wiedźmin od Netfliksa zadebiutował 20 grudnia w ofercie strumieniowej platformy. Serial, jak się okazało, jest najpopularniejszym serialem na świecie wyprzedzając tym samym między innymi The Mandalorian. Prace dotyczące drugiego sezonu rozpoczną się na początku 2020 roku, więc już za kilka dni. Warto również dodać, że parę dni temu Wiedźmin 3: Dziki Gon od polskiego studia ustanowił rekord popularności na platformie Steam, pobijając tym samym swój dotychczasowy rekord podczas oficjalnej premiery.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Twitter

Tagi: Anya Chalotra ciri Freya Allan geralt Henry Cavill wiedźmin od netflix yennefer