Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.12.2019 12:49
Wiedźmin od Netflix
6422V

Geralt z Hmmmvii. Fani śmieją się z mruczenia Henry'ego Cavilla w Wiedźminie

Wiedźmin od Netflix zgarnia różne opinie. Jedni go mocno krytykują (w tym nasz recenzent), a inni wychwalają pod niebiosa. Jedno jest pewne - produkcja cieszy się wielką popularnością.

Tak jak już dzisiaj pisaliśmy, netflixowy "Wiedźmin" cieszy się bardzo wysokim zainteresowaniem. Obecnie to najczęściej wybierana produkcja w ofercie Netflixa w Polsce, która bije nawet na głowę "Irlandczyka" i "Dwóch papieży", czyli bardzo mocno promowane filmy.

Pojawiają się już oczywiście pierwsze memy związane z rzeczonym serialem. Furorę robi piosenka "Toss a coin to your Witcher" ("Grosza daj Wiedźminowi"), śpiewana przez Jaskra. W ostatnich dniach popularna staje się też kompilacja charakterystycznego mruczenia Henry'ego Cavilla, który wciela się w Geralta. Filmik "Geralt of Hmmmvia" znajdziecie poniżej.

Warto przy okazji sprawdzić nasze recenzje netflixowego Wiedźmina. Pierwszy tekst, pozbawiony spoilerów, przygotował nasz redaktor naczelny Roger. Druga opinia, od Jędrzeja Dudkiewicza, została już wzbogacona o refleksje na temat zdarzeń fabularnych (należy więc uważać w tym tekście na spoilery).

Jak oceniacie najnowszy aktorski występ Henry'ego Cavilla? Czy aktor oddał sprawiedliwość słynnej książkowej postaci?

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.reddit.com/r/witcher

Tagi: netflix serial Wiedźmin