Henry Cavill zatrzymał strój Geralta. Aktor ma nadzieję na 10 sezonów Wiedźmina od Netfliksa

Filmy i seriale
11464V
Henry Cavill zatrzymał strój Geralta. Aktor ma nadzieję na 10 sezonów Wiedźmina od Netfliksa
Mateusz Wróbel | 24.12.2019, 21:30

Henry Cavill w wywiadzie dla NME oznajmił, że zatrzymał strój Geralta. Aktor ma nadzieję, że powstanie 10 sezonów Wiedźmina od Netfliksa.

Henry Cavill, aktor grający serialowego Geralta jest bardzo zadowolony ze swojej postawy. Aktorowi udało się wyśmienicie odegrać swoją rolę, która została doceniona na całym świecie. Obecnie na Filmwebie, na podstawie 3726 opinii, średnia ocen jego roli aktorskiej wynosi 9.2/10, co jest wyśmienitym wynikiem.

Większość twórców nie pozwala aktorom zabierać strojów, ale showrunnerka Wiedźmina od Netfliksa ma inne zdanie na ten temat - pozwoliła zabrać Cavillowi wykreowany specjalnie pod serial strój Geralta do swojego domu. Aktor w wywiadzie dla NME został zapytany czy udało mu się przemycić jakieś rekwizyty z planu, na co śmiało odrzekł - "Zabrałem cały strój do domu". Aktor dodał, że przywdzianie stroju zajmuje około dwie godziny. 

Henry Cavill dodał również, że jest bardzo zadowolony z końcowego efektu serialu. Aktor wyraża ogromną chęć na granie swojej roli w kolejnych sezonach:

Przygotowywałem się do tej roli całe życie. Jeszcze zanim nauczyłem się czytać, mój tata czytał mi książki fantasy. Później, od 10 roku życia grałem w gry RPG na PC. Każdy dzień dokładał kolejną cegiełkę przygotowań do roli Geralta. Przygotowywałem się do niej nawet w trakcie trwania sezonu. Myślę, że podobnie będzie w 2. sezonie i mam nadzieję, że również w [sezonach] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Dla przypomnienia, drugi sezon już powstaje. Prace na planie ruszą na początku 2020 roku, a jeśli wszystko pójdzie sprawnie, obejrzymy go pod koniec nadchodzącego roku. Showrunnerka z kolei w innym wywiadzie przyznała, że rozpisała scenariusz na siedem sezonów, więc szykuje nam się obfita seria.

Więcej o Wiedźminie na naszym portalu:

Źródło: PL.IGN.com

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper