Anya Chalotra (serialowa Yennefer) przedstawia jedną z najintensywniejszych scen z serialu Wiedźmin od Netflix

Filmy i seriale
15648V
Anya Chalotra (serialowa Yennefer) przedstawia jedną z najintensywniejszych scen z serialu Wiedźmin od Netflix
Mateusz Wróbel | 27.12.2019, 14:45

Aktorka grająca serialową Yennefer opowiada dokładnie o jednej z najciekawszych scen z serialu Wiedźmin od Netfliksa. 

Poniższy tekst zawiera spoilery z serialu!

Anya Chalotra odegrała rolę serialowej Yennefer z Vengerbergu. Jej poziom aktorstwa w Wiedźminie od Netfliksa spodobał się większości oglądających, a obecnie na Filmwebie, średnia ocen z 3490 opinii wynosi 8/10, co jest dosyć dobrym wynikiem. Chalotra jest chwalona przede wszystkim za pierwsze odcinki, gdzie musiała odegrać wyniszczoną fizycznie czarodziejkę.

Aktorka, wraz ze stacją Netflix nagrała interesujący materiał, w którym opowiada o jednej z najciekawszych scen w pierwszym sezonie - eskorcie księżniczki z dzieckiem do Lyrii. Serialowa czarodziejka mówi o przygotowaniach, rekwizytach i śmiesznych momentach w trakcie nagrań. Owa scena została nagrana w stolicy Węgier, Budapeszcie, a podczas kilkugodzinnego nagrywania, pogoda nie pomagała - było bardzo zimno. Po użyciu portalu i ucieczce przed zamaskowanym zabójcą, bohaterka znalazła się na Wyspach Kanaryjskich, gdzie z kolei nie mogła wytrzymać w swoim ciężkim stroju przez wysokie temperatury i marzyła tylko o powrocie do hotelu.

Wiedźmin od Netfliksa zadebiutował 20 grudnia bieżącego roku na platformie. Serial jest obecnie najpopularniejszym serialem na Netfliksie, a showrunnerka Lauren S. Hissrich zaczyna opowiadać o drugim sezonie.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper