Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.12.2019 11:06
Wiedźmin od Netflix
6388V

Wiedźmin od Netflix trzeci sezon - Netflix daje zielone światło produkcji

Według najnowszych informacji, Netflix dał showrunnerce Wiedźmina zielone światło dla trzeciego sezonu.

Wiedźmin od Netflix osiągnął sukces - serialowa adaptacja książek Andrzeja Sapkowsiego jest obecnie najpopularniejszym serialem na platformie strumieniowej, a po zliczeniu ocen wystawionych przez oglądających, Wiedźmin od Netfliksa jest wyżej w rankingu niż takie hity jak Narcos czy też Stranger Things. 

Showrunnerka Lauren S. Hissrich potwierdziła już drugi sezon - prace na planie rozpoczną się na początku 2020 roku, a jeśli wszystko pójdzie sprawnie, serial powinniśmy dostać przed końcem nadchodzącego roku. Kobieta opowiedziała już, że ma rozpisaną historię na siedem sezonów, a z najnowszych informacji z serwisu We Got This Covered wynika, że Netflix wyraził zgodę na rozpoczęcie planowania trzeciego sezonu. 

Serial odniósł sukces na pewno dzięki świetnie wykreowanemu uniwersum przez polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego oraz dzięki grom z serii Wiedźmin od rodzimego studia CD Projekt Red. Nie dziwi więc decyzja Netfliksa, który chciałby na swoim portalu jeszcze więcej sezonów, a co za tym idzie, więcej przychodów. 

Myślę, że jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów uniwersum, jak i aktorów - dla przypomnienia, aktor grający serialowego Wiedźmina Geralta - Henry Cavill - w najnowszym wywiadzie oznajmił, że bardzo chętnie zagra nawet 10 sezonów

Więcej o serialu na naszym portalu:

Źródło: Inquisitr.com

Tagi: kolejny sezon trzeci sezon Wiedźmin od netflix