Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.12.2019 18:15
Yennefer
16711V

Modyfikacja do Wiedźmina 3 zmienia twarz Geralta oraz Yennefer - Henry Cavill oraz Anya Chalotra w grze

Do sieci trafiła interesująca modyfikacja, która wprowadza twarze dla Geralta oraz Yennefer, odwzorowane na aktorach grających w serialu Wiedźmin od Netfliksa.

Fani uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego na pewno obejrzeli już serial Wiedźmin od Netfliksa, w którym występują Henry Cavill w roli wiedźmina Geralta oraz Anya Chalotra grającą czarodziejkę Yennefer. W związku z tym, do sieci trafiła modyfikacja, która lekko zmienia wygląd głównych bohaterów w grze od rodzimego studia CD Projekt Red.

Owa modyfikacja sprowadza dwóch aktorów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - autor dzieła bardzo dokładnie odwzorował ciało, twarz czy też ułożenie włosów serialowego Geralta. Modder stworzył również nowe tekstury oraz efekty, które są dostępne dla funkcji Nvidia Hairworks.

Yennefer również została idealnie odwzorowana - autor dokładnie przeanalizował twarz aktorki, dodając do gry przede wszystkim nowy kolor oczu dla czarodziejki. Modyfikację możecie pobrać po kliknięciu tutaj, a instrukcję instalacji możecie przeczytać w dziale "opis". Poniżej możecie zobaczyć wybrane zrzuty ekranu (na stronie moda jest ich więcej).

Warto przeczytać:

Źródło: dsogaming.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon