Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.12.2019 11:36
Henry Cavill Witcher
8444V

Wiedźmin od Netflix. Henry Cavill woli zostać w domu i grać w gry

Henry Cavill, aktor grający serialowego Wiedźmina, opowiada o tym, jak spędza wolny czas. 

Jesteśmy już po premierze bardzo wyczekiwanego serialu Wiedźmin od stacji Netflix - podzielił on krytyków, jak i fanów uniwersum - jedni uważają go za wyśmienity, wciągający serial, a z kolei drudzy uważają, że nie było sensu czekać ze względu na ogromny chaos czy też drętwe dialogi. Mimo to, Henry Cavill, aktor grający Wiedźmina Geralta, wykonał wyśmienitą robotę, która została doceniona w prawie każdej recenzji.

W wywiadzie dla GQ, Cavill opowiadał o tym, jak spędza wolny czas. Powiedział, że woli siedzieć w domu i grać w gry komputerowe, a jego ulubionym tytułem jest Total War: Warhammer II.

Za każdym razem, gdy wychodzę z domu, jestem bardzo świadomy fanów na każdym kroku. Nawet jeśli nie wyglądam okropnie, nadal zdaję sobie sprawę, że ludzie robią ci podstępne zdjęcia, ponieważ lubią to robić. A potem umieszczają je w Internecie, a ty widzisz je na Instagramie i mówisz: „O mój boże”.

W domu siedzę, grając w śmieszne gry przez wiele godzin i odpoczywam, bo wychodzenie na zewnątrz ma odwrotny skutek.

Henry Cavill opowiadał również o swoich grach i wysokich poziomach trudności, które stawiały mu nowe wyzwania:

Wszystko jest dobrze, kiedy próbujesz się nie stresować, ale wtedy zdałem sobie sprawę, że się nie relaksuję. - powiedział o najwyższych poziomach trudności. „Po prostu umarłem w niewłaściwych momentach i pomyślałem: Nie powinienem był opuszczać głównych dróg. Nie wiem, dlaczego opuściłem główne drogi. Nie byłem w stanie uciec wystarczająco szybko lub moja uwaga spadła na sekundę, albo odpowiedziałemm na wiadomość, a teraz moja postać jest martwa i muszę powtarzać te same etapy przez kilka godzin.

Aktor zaczął poznawać uniwersum wykreowane przez Andrzeja Sapkowskiego dzięki produkcji od rodzimego studia CD Projekt Red - Wiedźmina 3. Cavill ukończył trzecią odsłonę serii dwa razy, a co więcej, początkowo myślał, że to książki zostały napisane na podstawie gier.

Warto przeczytać:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Henry Cavill Wiedźmin wiedźmin od netflix