Iza Łęcka Iza Łęcka 24.09.2019 10:23
hbo go logo
1363V

HBO GO skraca okres próbny. Duża zmiana w Polsce

Oferta HBO GO ostatnio zaskakuje ciekawymi produkcjami, jednak polski oddział postanowił znacząco skrócić okres próbny. Widzowie nie będą mogli już bez dodatkowych kosztów oglądać filmów, seriali i dokumentów przez miesiąc.

HBO GO jest dostępny za 19,90 zł na miesiąc, ale każdy klient w Polsce wciąż może wypróbować serwis SVOD przez 30 dni za darmo. Darmowy okres zostanie znacząco skrócony – według przedstawionych informacji, od 21 października zainteresowani skorzystają z zaledwie siedmiodniowego bezpłatnego HBO GO.

Korporacja nie wystosowała konkretnego oświadczenia wyjaśniającego, ale możemy podejrzewać, że wprowadzone modyfikacje są reakcją na oszustwa i próbą rozwiązania tego problemu. Jak wiadomo wciąż na aukcjach internetowych można znaleźć znacznie tańszy dostęp do HBO GO – sprzedawcy tworzą konto z miesięcznym, bezpłatnym dostępem do usługi i sprzedają je w różnych serwisach.

Bardzo podobną sytuację widzieliśmy w marcu – wtedy to Netflix całkowicie zrezygnował z bezpłatnego dostępu. Platforma zareagowała na systematyczne tworzenie nowych kont przez klientów.

Warto także sprawdzić:

Źródło: https://www.press.pl/tresc/58604,hbo-go-skraca-bezplatny-okres-probny

Tagi: darmowy dostęp hbo hbo go