„The Odyssey” rozbiło bank jeszcze przed weekendem. To najlepszy wynik całego roku

Filmy/seriale
305V
Odyseja Nolana
Kajetan Węsierski | Dzisiaj, 09:30
Google Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google? Dodaj do źrodeł Google

Pierwsze godziny kinowej dystrybucji potrafią bardzo szybko pokazać, czy widzowie rzeczywiście czekali na dany film, czy tylko głośno o nim dyskutowali. W przypadku „The Odyssey” nie ma już większych wątpliwości - produkcja rozpoczęła swoją przygodę z box office’em w tempie, którego w tym roku nie osiągnął jeszcze żaden konkurent.

Film zarobił na amerykańskim rynku aż 17,6 miliona dolarów podczas czwartkowych pokazów przedpremierowych. To obecnie najlepszy rezultat całego roku w tej kategorii, a zarazem bardzo wyraźny sygnał, że przed kasami kin może szykować się wyjątkowo gorący weekend. Tak mocny start daje „The Odyssey” świetną pozycję przed rozpoczęciem regularnych seansów i pozwala wierzyć w konkretny wynik.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz pozostaje sprawdzić, czy ogromne zainteresowanie utrzyma się również w kolejnych dniach. Jeśli widzowie dalej będą tłumnie ruszać do kin, produkcja może zakończyć pierwszy weekend z jednym z najgłośniejszych otwarć ostatnich miesięcy. Już teraz wiadomo jednak, że „The Odyssey” nie weszło do kin po cichu – od razu ustawiło poprzeczkę dla całej tegorocznej konkurencji.

Google Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google? Dodaj do źrodeł Google
Źródło: X - Culture Crave

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper