Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2019 18:33
Wataha 3
997V

Wataha 3 z datą premiery. HBO Polska promuje serial zwiastunem

HBO Polska potwierdziło datę premiery pierwszego odcinka trzeciego sezonu „Watahy”. Serial powróci w październiku i dzisiaj możemy zobaczyć pełny zwiastun historii. Zobaczcie zapowiedź nowej historii, w której ponownie pierwsze skrzypce odgrywa Leszek Lichota.

Pierwszy epizod „Watahy” został wyemitowany w HBO GO w dniu 12. października 2014 roku. Od tego czasu widzowie zobaczyli 12 epizodów, które przedstawiły historię Strażników Granicznych. Głównym bohaterem opowieści od początku jest Wiktor Rebrow, w którego wciela się Leszek Lichota.

HBO szykuje się do premiery trzeciego sezonu, ponieważ premiera „Wataha 3” odbędzie się już 30 października. W tym dniu zapoznamy się z pierwszym odcinkiem, który zostanie wyemitowany na HBO GO – niestety akurat ta platforma nie publikuje całych sezonów jednego dnia.

Akcja trzeciego sezonu „Watahy” rozpocznie się w bardzo interesujący sposób – Rebrow krocząc tropem migrantów natrafi na miejsce zbrodni. Tak HBO zapowiada wydarzenia:

"Na granicy nigdy nie jest spokojnie. W miejsce zlikwidowanej grupy przestępczej, pojawiają się nowi gracze. Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie, Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady. Za reżyserię trzeciego sezonu polskiego serialu HBO Europe Wataha odpowiadają Olga Chajdas i Kasia Adamik. W rolach głównych ponownie wystąpią Leszek Lichota i Aleksandra Popławska. Do obsady w nowym sezonie dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko."

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: HBO GO

Tagi: data premiery hbo HBO GO trailer wataha wataha 3 zwiastun