Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2019 13:53
Spider-Man Uniwersum HBO GO
2149V

Spider-Man Uniwersum wkrótce na HBO GO. Znamy datę premiery

„Spider-Man Uniwersum” to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji ze świata Spider-Mana w historii. Kapitalna animacja osiągnęła sukcesy w kinach, była rozchwytywana na nośnikach Blu-ray, ale najwyższy czas na polską premierę w SVOD. HBO GO potwierdziło datę premiery opowieści.

„Spider-Man Uniwersum” zadebiutowało pod koniec ubiegłego roku. Animacja zgarnęła wiele nagród – między innymi Oscara (Najlepszy długometrażowy film animowany), Złoty Glob (Najlepszy film animowany) i Nagrodę BAFTA (Najlepszy film animowany). Wyprodukowanie historii kosztowało 90 mln dolarów, a przygoda wygenerowała ponad 375 mln dolarów.

Na Zachodzie „Spider-Man Uniwersum” jest już od dawna dostępne w różnych SVOD, ale dzisiaj możemy potwierdzić polską premierę – jak dostrzegła Aleksandra Daniel, film będzie dostępny w HBO GO od 20 października.

Informację znajdziecie także na witrynie HBO – w tym dniu odbędzie się pierwsza emisja w stacji, a jak wiadomo HBO publikuje produkcje jednocześnie w dwóch miejscach (HBO + HBO GO). Premiera będzie na pewno dobrą szansą na zapoznanie się z cenioną przygodą.

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: Twitter

Tagi: film hbo hbo go spider-man spider-man uniwersum