Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2019 20:42
Netflix logo
5321V

Netflix bez okresu próbnego w Polsce

Nie mamy dobrych informacji dla czytelników, którzy wciąż nie zapoznali się z biblioteką platformy Netfix. Firma zrezygnowała z bezpłatnego okresu próbnego, więc zainteresowani nie mogą za darmo sprawdzić propozycji.

Netflix wkroczył na rynek z bardzo dobrą ofertą. Każdy zainteresowany mógł założyć konto i przez 30 dni oglądać seriale, filmy oraz dokumenty za darmo. Dopiero po tym okresie firma wymagała opłacenia abonamentu.

Zdjęcie z planu pokazuje Geralta w pełnym stroju

Platforma zdecydowała się na ważną zmianę. Od teraz zrezygnowano z opcji bezpłatnego okresu próbnego i od początku klienci muszą zapłacić za dostęp do Netflixa:

W Twoim kraju nie oferujemy obecnie bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć członkostwo, odwiedź witrynę Netflix.com, wybierz plan i preferowaną opcję płatności, wprowadź adres e-mail, wpisz hasło, a potem zacznij oglądać.

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują natychmiastowy dostęp do całego katalogu filmów, seriali i programów serwisu Netflix. Informacje o planach, urządzeniach itd. znajdziesz w artykule Czym jest Netflix?

Wiele na to wskazuje, że firma postanowiła zareagować na klientów, którzy tworzyli kolejne konta i korzystali z usługi przez wiele miesięcy za darmo. W Sieci nie brakowało w swoim czasie nawet ofert – cwaniacy odsprzedawali dostęp do Netflixa na 30 dni, który otrzymali za darmo...

Dla przypomnienia, w Polsce możemy skorzystać aktualnie z trzech planów abonamentowych:

  • Basic - 34 zł/mies. - 1 ekran w SD (pobieranie na 1 tablet/smartfon)
  • Standard - 43 zł/mies. - 2 ekrany w HD (pobieranie na 2 tablety/smartfony)
  • Premium - 52 zł/mies. - 4 ekrany w HD i Ultra HD (pobieranie na 4 tablety/smartfony)

Tagi: film Netflix serial zmiany