Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2019 13:53
Kapitan Marvel HBO
5045V

Kapitan Marvel trafi na HBO i HBO GO. Disney zmienia plany

Disney zmienił plany dotyczące emisji „Kapitan Marvel”. Produkcja zostanie wrzucona do zewnętrznych SVOD i prawdopodobnie nie jest to dobra wiadomość dla widzów wyczekujących na premierę Disney+ w Polsce. Korporacja najwidoczniej nie chce się śpieszyć.

Disney już kilka miesięcy temu informował o planach dotyczących „Kapitan Marvel” oraz wszystkich przyszłych produkcji z Marvel Cinematic Universe. Opowieść z Brie Larson w roli głównej miała być pierwszym filmem z MCU, który nie zostanie udostępniony na zewnętrzne SVOD – Netflix i HBO GO.

Korporacja postanowiła jednak zmienić plany. HBO informuje, że już 3 listopada o godzinie 20:10 zobaczymy „Kapitan Marvel” - w tym samym dniu produkcja trafi na HBO GO. Z jednej strony jest to dobra wiadomość, bo otrzymamy szansę zobaczenia oczekiwanej przez wielu historii, ale może to również oznaczać, że Disney+ nie zadebiutuje w najbliższym czasie w Polsce.

Jak wiadomo Disney małymi krokami wycofuje z zewnętrznych SVOD swoje produkcje, by w dniu premiery Disney+ móc zaoferować w danym kraju mnóstwo ciekawych tytułów. Jeśli „Kapitan Marvel” zadebiutuje w listopadzie w HBO GO, to prawdopodobnie premiera usługi Disneya odbędzie się w Polsce dopiero za kilka długich miesięcy.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: Aleksandra Daniel / HBO

Tagi: Disney hbo hbo go kapitan marvel

Nie przegap