Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 20:05
HBO Watchmen
1111V

Watchmen na pełnym zwiastunie. HBO pokazuje oczekiwany serial

„Watchmen” nadciąga, więc HBO promuje serial za pomocą zwiastuna. Materiał przygotowuje widzów na jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji drugiej połowy 2019 roku. Premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

HBO w ostatnim czasie dosłownie rozpieszcza widzów wyczekujących na „Watchmen” i dzisiaj otrzymaliśmy pełny zwiastun, który nie tylko pokazuje bohaterów oraz złoczyńców, ale jest także całkiem przystępnym wprowadzeniem do historii.

Serial „Watchmen” nie będzie typową kontynuacją znanej historii. Twórcy zdecydowali się rozszerzać uniwersum i przedstawią nowych bohaterów. Akcja zaprowadzi widzów do alternatywnej przyszłości, w której zamaskowani superbohaterowie są wyjęci spod prawa. Zadaniem autorów było „przywołać atmosferę oryginalnej, przełomowej powieści graficznej, tworząc jednocześnie nową jakość”. Scenariusz do produkcji przygotował Damon Lindelof, którego możecie kojarzyć z serialu „Zagubieni”.

Premiera „Watchmen” odbędzie się 20 października – w tym dniu widzowie HBO i HBO GO zapoznają się z pierwszym odcinkiem. Sezon składa się z dziewięciu epizodów.

Sprawdźcie również z nami:

Tagi: hbo HBO GO serial trailer watchmen zwiastun