Iza Łęcka Iza Łęcka 13.09.2019 12:52
iron man marvel's avengers
879V

Marvel's Avengers z kolejnymi DLC. Twórcy obiecują nowych superbohaterów

Crystal Dynamics ma już rozbudowane zamiary względem kolejnych dodatków do Marvel's Avengers. Tym razem deweloperzy nie planują wciskać nam kolejnych skórek czy innych gadżetów dla superbohaterów, a stawiają na konkrety.

Kto dobrze pamięta gameplay zaprezentowany podczas tegorocznego gamescomu ten wie, że w Marvel's Avengers będziemy mogli na starcie wejść w buty aż pięciu superbohaterów – Hulka, Czarnej Wdowy, Thora, Irona Mana oraz Kapitana Ameryki. Twórcy planują zapewnić nam niezwykle filmowe doświadczenie, a każdy obrońca ludzkości odznacza się swoim unikatowym stylem walki.

Chociaż do czasu premiery nowego tytułu od Crystal Dynamics pozostało jeszcze kilka miesięcy, deweloperzy już planują dodatki dla graczy. Jak się okazuje, darmowe DLC nie będzie miało w sobie skinów dla znanych nam już herosów, ale będziemy mogli zakosztować w umiejętnościach kolejnych superbohaterów.

Szef studia – Scot Amos – wyjaśnia, że każda nowa postać będzie miała swój unikalny zestaw umiejętności, własny styl oraz... swoją historię, dzięki której poznamy miejsce bohatera w świecie gry:

„Chcemy mieć pewność, że gracze poczują: "Wow, ta właśnie postać powinna się tutaj znaleźć”. Więc to nie jest tak: "Och, to jest tylko skórka do X, Y, Z”. To nie byłoby dla nas przyjemnością.”

Tworząc kolejnych bohaterów, deweloperzy nie celują w konkretny styl walki czy klasę, a za cel obierają sobie znaczenie śmiałka w uniwersum gry:

„(...)Bo jeśli zaczęlibyśmy celować tylko w skórki, to nie byłoby żadnej zabawy. Ale pomysłem jest posiadanie mnóstwa umiejętności i własnych unikalnych bohaterów i kolejnych wątków, bo pamiętaj, że [nowi bohaterowie] dołączają go fabuły w związku z tym, co robią w tym świecie. Musimy więc upewnić się, że każdy bohater będzie wyjątkowy tak jak ten, który dodany został przy starcie."

Jak na razie jednak nie wiemy z jakimi herosami Marvela będzie nam dane spotkać się w kolejnych zmaganiach w ramach Marvel's Avengers. Jedno jest jednak pewne – Crystal Dynamics musi zadbać o nowe IP, a rozszerzenie świata o kolejnych Avengerów będzie ogromną frajdą dla graczy.

O Marvel's Avengers przeczytacie również na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-dlc-heroes-wont-just-be-reskins

Tagi: Crystal Dynamics darmowe dlc dlc Marvel's Avengers Square Enix