Iza Łęcka Iza Łęcka 23.08.2019 12:59
marvel's avengers porównanie
925V

Marvel's Avengers porównani z filmowymi herosami. Sprawdźcie pracę Crystal Dynamics

Po prezentacji wyśmienitego gameplayu Marvel's Avengers, fani komiksowych potyczek przecierają jeszcze mocniej łapy wyczekując premiery. Jak jednak prezentują się superbohaterowie względem ich filmowych odpowiedników? Mamy nowe porównanie.

Już od pierwszych prezentacji najnowszego tytułu od Crystal Dynamics, wzmagają się nieprzychylne głosy fanów kinowych adaptacji – a wszystko w odniesieniu do wyglądu superbohaterów z Marvel's Avengers. Krytyka dotyczy przede wszystkim wizerunków obrońców świata, który się różni od dobrze nam znanego. Wizja deweloperów jednak jest wspierana przez Marvela.

Co jednak możemy śmiało stwierdzić po najświeższym materiale z rozgrywki – Marvel's Avengers zawiera sporo elementów filmowych, które prezentują się wręcz wyśmienicie. Różnorodność rozgrywki poszczególnymi herosami bardzo zachęca do sięgnięcia po pozycję na premierę. Twórcy starają się sprostać wymaganiom graczy i pomimo wcześniejszych zapowiedzi o braku wprowadzenia zmian w wyglądzie Avengerów, chociażby Czarna Wdowa została dopracowana.

W Sieci wylądowało porównanie wyglądu herosów. Możemy sprawdzić różnice pomiędzy Iron Manem, Thorem, Czarną Wdową czy chociażby Hulkiem. Nie budzi zbyt wielkiego zaskoczenia, że porównani superbohaterowie różnią się od swoich komiksowych pierwowzorów – produkcja Crystal Dynamics nie jest związana bowiem z MCU. Obrońcy świata jednak prezentują się całkiem przyzwoicie.

O Marvel's Avengers możecie przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap