Iza Łęcka Iza Łęcka 31.07.2019 07:30
kapitan ameryka marvel's avengers
2060V

Marvel's Avengers przebije Uncharted. Nolan North porównuje gry

Po wycieku gameplayu z Marvel's Avengers podczas konwentu Comic-Con, sympatycy herosów strzegących losów świata skupili się na jakości rozgrywki, tymczasem również wygląd gry ma nie zawieść graczy. Spodziewajmy się filmowego przedstawienia historii.

Część fanów Marvela, po prezentacji materiałów z gry nie pozostawiło suchej nitki na twórcach z Crystal Dynamics krytykując przede wszystkim zaprezentowane wizerunki superbohaterów. Krytyka odbiła się aż tak dużym echem, że postanowiono dokonać korekty twarzy Czarnej Wdowy.

Tymczasem, najprawdopodobniej to właśnie strona wizualna i realizacja Marvel's Avengers będzie atutem pozycji. Podczas wywiadu w ramach panelu na Comic-Con, aktorzy podkładający głosy pod głównych bohaterów gry Marvel's Avengers Iron Mana oraz Hulka - Nolan North i Troy Baker - zachwycali się oprawą graficzną przygotowanej produkcji. Nolan North stwierdził z entuzjazmem:

„To absolutnie jedna z najbardziej oszałamiających rzeczy. Nie można powiedzieć, gdzie w grze mamy wstawki filmowe, a gdzie rozgrywkę. To jest tak płynne... Zawsze martwisz się, że gra wygląda tak dobrze, a potem dostajesz pozycję i stwierdzasz „och, gameplay nie wygląda tak dobrze". Naprawdę, wizualnie, to jedna z najbardziej oszałamiających rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. I oczywiście z The Last of Us, Uncharted, są niesamowite, ale [Avengers] mnie rozwaliło.”

Jak podkreślają artyści, wizualnie pozycja spod rąk Crystal Dynamics przyćmi nawet The Last of Us czy Uncharted.

Aktorzy, po sprawdzeniu gameplayu, który szerszej publiczności zostanie udostępnione po targach gamescom, w wielu superlatywach wypowiadali się o produkcji. Byli przekonani, że materiał nie zawiera tylko i wyłącznie elementów czystej rozgrywki – przedstawione wydarzenia, sposób poruszania się postaci i dynamika miały bowiem wyglądać jak film. Artyści potwierdzają, że po zapoznaniu się z historią superbohaterów nie będziemy zawiedzeni. 

Oczywiście, strona wizualna gry jest jak najbardziej jej atutem, ja jednak stawiałabym przede wszystkim na rozgrywkę - a tutaj Crystal Dynamics obiecuje dynamiczny, pełen różnych możliwości, bo wcielając się w poszczególnych superbohaterów otrzymujemy ich umiejętności, gameplay. Premiera Marvel's Avengers 15 maja 2020 roku.

Więcej o Marvel's Avengers przeczytacie na naszym serwisie:

Źródło: https://www.gamebyte.com/nolan-north-uncharted-is-amazing-but-marvels-avengers-blew-me-away/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap