Iza Łęcka Iza Łęcka 20.08.2019 09:16
Marvel's Avengers Gameplay
4255V

Marvel's Avengers na długiej rozgrywce. To będzie wielki hit Marvela?

Długo musieliśmy czekać - Square Enix w końcu zaprezentowało blisko 20-minutowy gameplay z Marvel's Avengers. Crystal Dynamics pozwoli nam wcielić się w superbohaterów Marvela, a dzisiaj mamy okazję zerknąć na czystą rozgrywkę. To będzie jedna z najważniejszych gier 2020 roku.

Square Enix z okazji gamescomu zaprezentowało gameplay z Marvel's Avengers! Jak wcześniej zapowiadano, w Marvel's Avengers będziemy mogli zasmakować w dynamicznych starciach w butach wielu superbohaterów - a zaprezentowany gameplay temu dowodzi. 

Zwykli przeciwnicy nie mają najmniejszych szans z byłym królem Asgardu. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, a heros może poszczycić się rozbudowanymi umiejętnościami. W pewnym momencie do akcji wkracza Iron-Man – deweloperzy pokazali szybki gameplay, podczas którego Stark przelatuje przez most i strzela do przeciwników... Wygląda to bardzo liniowo, ale zarazem efektownie. Gdy do batalii dołącza Hulk ponownie widzimy kilka wyreżyserowanych sekwencji - „Zielony” przelatuje pomiędzy pociskami, całość wygląda bardzo efektownie. Kolejnym zaprezentowanym Avengersem jest Kapitan Ameryka – w tym wypadku wykorzystamy tarczę bohatera i rozbudowane combosy. Wisienką na torcie jest Czarna Wdowa -  twórcy pokazują sekwencję z bossem, która została rozbudowana o zgrabne elementy QTE.

Blisko 20 minut z Marvel's Avengers potwierdza wcześniejsze informacje – kampania przygotowana przez Crystal Dynamics będzie bardzo filmowym doświadczeniem, która za zadanie będzie miała przedstawienie nam ciekawej historii z superbohaterami w roli głównej. Znajdziemy tutaj mnóstwo wyreżyserowanych i bardzo efektownych scen.

Czy taki gameplay może odnieść sukces? Historia z Marvel's Avengers będzie tylko jednym z trybów. W tytule znajdzie się także kooperacja, w której czwórka graczy będzie wykonywać zadania. Jak wiadomo, poprzez liczne aktualizacje zasypani zostaniemy nowymi treściami – studio ma systematycznie oferować nowe misje oraz wprowadzać kolejnych bohaterów.

Jak Wam się podoba?

O Marvel's Avengers przeczytacie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap