Iza Łęcka Iza Łęcka 06.09.2019 09:25
Marvel's Avengers Hulk
5628V

Marvel's Avengers pokazuje Hulka i nowy strój Kapitana Ameryki

W Marvel's Avengers nie zabraknie jednego z najpotężniejszych bohaterów Marvela. Hulk otrzymał swoją prezentację, na której widzimy postać w nowym stroju – twórcy ponownie nie pozwalają zakosztować w oczekiwanym, długim pokazie.

Marvel's Avengers od początku pozwoli wcielić się w zróżnicowanych superbohaterów, a aktualnie najsilniejszą postacią jest Hulk. To zdecydowanie jeden z superbohaterów cieszący się największą mocą ze światów Marvela – według oficjalnych informacji Kapitan Marvel charakteryzuje się największą potęgą.

Crystal Dynamics ponownie oferuje krótką prezentację bohatera. Po Kapitanie Ameryce, nadszedł czas na Bruce'a Bannera, który podczas rozgrywki wskoczy w specjalne stroje – możecie liczyć nawet na szałowy garnitur z odpicowanym kapeluszem.

Kolejny raz chcielibyśmy zobaczyć herosa w pełnej krasie na nieco dłuższym materiale, jednak cały zwiastun nie trwa nawet minuty – mimo to zobaczycie na nim nawet specjalne ataki Hulka. Twórcy udostępnili także pokaz nowego wdzianka Kapitana Ameryki, które odblokujemy podczas rozgrywki.

O Marvel's Avengers możecie przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics hulk Marvel's Avengers Square Enix