Iza Łęcka Iza Łęcka 30.08.2019 07:36
Marvel's Avengers Captain America
1006V

Marvel's Avengers prezentuje Kapitana Amerykę. Zwiastun znanego superbohatera

Square Enix coraz prężniej rozpoczyna promocję Marvel's Avengers racząc nas nowymi kąskami. Gra Crystal Dynamics dotychczas nie otrzymała wielu materiałów, choć w najbliższych dniach możemy liczyć na serię szybkich prezentacji. Gracze będą mogli przyjrzeć się wszystkim superbohaterom.

Na targach w Kolonii został przedstawiony długi i ciekawy materiał z Marvel's Avengers. W końcu pokazano niezwykle emocjonująco prezentujące się filmowe starcia, w których będziemy uczestniczyć od 15 maja. Do premiery gry pozostało jeszcze kilka miesięcy, lecz Square Enix dopiero rozpoczyna konkretną promocję przygody Avengersów. Dzisiaj z okazji rozpoczynającego się PAX West oglądamy pierwszy zwiastun postaci:

„Na początek – Super-żołnierz i urodzony w Brooklynie, Steve Rogers. Uzbrojony w tarczę z vibranium, Kapitan Ameryka walczy o wolność, broni niewinnych i jest znany z siły, szybkości i wytrzymałości”.

Wszystko pięknie, ładnie, ale pozwolę sobie na stwierdzenie, że owy materiał powinien być zdecydowanie dłuższy. Akurat Marvel's Avengers to produkcja, na którą przyjemnie się patrzy i chciałabym spojrzeć na znacznie większe materiały.

Kolejne zwiastuny skupią się na: Iron Manie, Hulku, Czarnej Wdowie oraz Thorze... A pewnie po premierze w podobny sposób zostaną wprowadzeni kolejni bohaterowie. Czekamy z niecierpliwością.

O Marvel's Avengers możecie przeczytać na naszym serwisie:

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap