Tytus Stobiński Tytus Stobiński 29.08.2019 17:00
Inside
907V

Inside i Celeste dostępne za darmo w Epic Games Store

Od teraz, wszyscy Ci którzy posiadają konto na platformie Epic Games Store, mogą skorzystać z dobrodziejstw oferowanych przez sklep i pobrać kolejne dwie, darmowe produkcje.

Tym razem wybór padł na Inside oraz Celeste. Te dwie niezależne gry zyskały uznanie graczy i swego czasu było o nich głośno. Inside, to najnowsza gra studia Playdead, autorów również dobrze przyjętego LIMBO. W wydanej w latem 2016 roku grze wcielamy się w chłopca, który próbuje odnaleźć drogę ucieczki z dystopijnego świata. Podobnie jak w poprzedniej grze duńskiego studia, w produkcji łatwo o śmierć, a całość utrzymana jest w ponurej stylistyce i zimnej palecie barw.

Celeste to z kolei przyjemna platformówka, która pozwala nam na pokierowanie losami rudowłosej dziewczynki, chcącej wspiąć się na szczyt góry. Za produkcję odpowiada niezależne studio Matt Make Games, autorzy TowerFall Ascension. Celeste spotkała się z ciepłym przyjęciem i z miejsca zyskała uznanie graczy. A ja przypomnę, że do dziś możecie pobrać również zupełnie za darmo Fez

Tutaj znajdziecie Inside.
A tutaj Celeste.

Więcej na temat Epic Games Store na naszym portalu:

 

Tagi: Celeste epic games store inside playdead