Iza Łęcka Iza Łęcka 02.07.2019 07:30
kapitan ameryka marvels avengers
870V

Marvel's Avengers hitem na miarę Spider-Mana? Prezes Square Enix określa plany firmy

Sukces komercyjny produkcji spod szyldu Marvela jest niezaprzeczalny. Obecnie mówimy o panującym boomie, który nie tylko wyraża się w tłumach widzów zmierzających do kin, ale chociażby powodzeniu i wysokich oceniach Spider-Man. Sqaure Enix pragnie podążać tą ścieżką pracując nad Marvel's Avengers.

Marvel's Avengers to osadzona w uniwersum Marvela przygodowa gra akcji, w której to wcielimy się w takich znanych superbohaterów jak Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa czy Iron Man. Twórcy ze studia Crystal Dynamics zadbali, by rozgrywka zmieniała się wraz z kierowanym superbohaterem wraz z zachowaniem jego charakterystycznych ruchów czy umiejętności.

Marvel's Avengers nie jest powiązane z kinowym uniwersum Marvela

W wywiadzie dla GamesIndustry prezes Square Enix Yosuke Matsuda zapowiedział jak wielkie nadzieje pokładane są w nowej produkcji spod szyldu Marvela. Bazując na niezwykłym sukcesie, ogromnym zainteresowaniu oraz dobrych notach recenzenckich (87%) gry Spider-Man, odniesienie sukcesu staje się priorytetem:

„Wierzę, że trzeba mieć wysokie cele. Wiedziałem, że Spider-Man jest fantastyczny, ale nie chcemy być przez nich (Insomniac Games – red.) pokonani. Obecnie bardzo ciężko pracujemy, podejmując wysiłek w kierunku rozwinięcia, aby móc zaoferować nowe doświadczenia".

Czekacie na Marvel's Avengers?

Więcej o produkcji Marvel's Avengers przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-square-enix-president-hopes-game-will-surpass-spider-man

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Spider-Man (2018) Square Enix