Tytus Stobiński Tytus Stobiński 27.06.2019 14:03
Marvel's Avengers
527V

Współpraca Marvela z Crystal Dynamics nad Marvel's Avengers przebiega wyśmienicie

Nadchodząca gra z uniwersum Avengers, może okazać się strzałem w dziesiątkę, a dotychczasowe informacje napawają optymizmem. Jej twórcy opowiedzieli nieco, o współpracy z Marvelem i chyba nie mamy powodów do niepokoju.

Scott Amos, dyrektor studia Crystal Dynamics wypowiedział się na temat pracy nad Marvel's Avengers, które powstaje we współpracy z Eidos Montreal oraz stałym kontakcie z samym Marvelem. Jak już usłyszeliśmy, wydawnictwo od początku zapowiedziało, że ufa developerowi i chce, by nowa gra była ich wizją związaną ze znanymi superbohaterami. Nie chcieli znanych twarzy jakie kojarzymy za sprawą Marvel Cinematic Universe.

Marvel's Avengers nie jest powiązany z Marvel Cinematic Universe. Gra otrzyma polską lokalizację

Przedstawiciele Marvela przyszli i spytali się nas, jaką grę chcemy zrobić. Poważnie, Marvel spytał się nas. Powiedzieli, że jesteśmy ekspertami od gier, a oni od Avengersów. Zaczęliśmy rozmawiać o warstwie wizualnej, o historii. 

Amos chwali sobie współpracę obu firm i uważa, że zawsze pomogą oni Crystal Dynamics odnaleźć właściwy kierunek. Jeżeli trzeba coś ustalić, spytać o kwestie dialogowe jakie będzie miał Iron Man, bądź skonsultować ruchy bitewne Hulka, to zawsze mają na kogo liczyć.  

To nie są współpracownicy. My, tworzymy zespół, codziennie rozmawiamy. Wysyłamy im nowe materiały, konsultujemy zmiany, otrzymuje informacje zwrotne, a potem przynosimy je do studia i wspólnie konsultujemy. 

Scott jest pod wrażeniem ogromnych pokładów wiedzy, jaką posiadają ludzie pracujący w Marvelu:

Bill Roseman pracuje tu 25 lat. Zna wszystkich i wie wszystko. Kiedy więc spytamy go o coś, on stwierdza, że da nam pisarza i zobaczymy co ta osoba myśli. Mamy z nim niesamowitą współpracę.

Wydaje się więc, że atmosfera przy nad grą jest rewelacyjna, a to zawsze sprawia, że szansa na sukces i dobre wykonanie Marvel's Avengers staje się momentalnie większa.  

Więcej o Avengers:

 

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap