Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.06.2019 10:11
Marvel's Avengers
1805V

Wygląd bohaterów w Marvel's Avengers nie zostanie zmieniony

Jeśli nie podoba wam się wygląd bohaterów w Marvel's Avengers, to będziecie musieli się z nim pogodzić. Crystal Dynamics nie ma zamiaru niczego zmieniać.

Wyczekiwany od kilkunastu miesięcy pokaz Marvel's Avengers pozostawił po sobie mieszane uczucia. Gra zapowiada się dla większości jako coś interesującego. Jest jednak grupa, która na myśl o rozgrywce oferowanej przez tytuł wykręca twarz w grymasie. Są też tacy, którzy krytykują design postaci.

Marvel's Avengers ukończymy w pojedynkę. Kooperacja to tylko dodatek

Gracze założyli, że jeśli zaczną masowo wyrażać swoje niezadowolenie, to Crystal Dynamics postanowi coś z tym faktem zrobić. Niestety dla nich, nic takiego nie będzie miało miejsca. Redakcja IGN-u miała okazję porozmawiać z dyrektorem kreatywnym gry - Shaunem Escaygem. Ten zdradził, że design bohaterów się nie zmieni.

Wsłuchujemy się w głosy naszej społeczności. Jednak tym razem nie mamy zamiaru zmieniać designu naszych postaci.

Escayg odniósł się także do zarzutów o słabej grafice.

Zwiastun, który pokazaliśmy, pochodził z wczesnej wersji gry. Oznacza to, że ogólna jakość detali i grafiki daleka jest od tego, jak gra będzie ostatecznie wyglądać. Wraz z postępami prac, jakość grafiki, a zwłaszcza modeli postaci się poprawi.

Premiera gry w maju, więc w teorii jest jeszcze prawie rok na poprawę grafiki. Miejmy nadzieję, że tak faktycznie się stanie i kolejne materiały zaprezentują nam lepszą oprawę wizualną.

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap