Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2019 19:37
Kapitan Ameryka Marvel's Avengers
965V

Marvel's Avengers ukończymy w pojedynkę. Kooperacja to tylko dodatek

Samotne wilki nie muszą obawiać się rozgrywki w Marvel's Avengers. Crystal Dynamics nie będzie nas zmuszać do sieciowej rozgrywki. Kooperacja jest wyłącznie opcją, która nie jest wymagana do ukończenia opowieści.

Pierwsze przecieki dotyczące Marvel's Avengers zapowiadały grę w stylu Marvel Ultimate Alliance, w której otrzymamy możliwość zabawy ze znajomymi. Twórcy potwierdzili czteroosobową kooperację podczas E3, ale jednocześnie postanowili wyjaśnić – studio nie zapomniało o singlistach.

Marvel's Avengers na E3! Kapitalny zwiastun i data premiery

Marvel's Avengers nie jest produkcją nastawioną wyłącznie na tryb sieciowy. Możemy podejrzewać, że rozgrywka z przyjaciółmi będzie nabierać dodatkowego charakteru, ale zebranie znajomych nie będzie wymagane do ukończenia gry:

„Możesz [odpowiedź dewelopera, czy gra zaoferuje rozgrywkę offline – red.]. Jedną z rzeczy, które są dla nas ważne jest to, że jeśli chcesz to ukończysz całą kampanię w trybie offline dla jednego gracza.”

Twórcy skupili się na stworzeniu bardzo mocnej opowieści, którą mamy porównywać do filmów przepełnionych akcją i dramatem. Całą historię poznamy w pojedynkę, ale oczywiście bez problemu możemy zaprosić do zabawy kumpli.

Podczas rozgrywki możemy wykonywać tonę misji dodatkowych ze znajomymi lub poznawać z nimi opowieść, ale nikt nie będzie zmuszał graczy do włączenia trybu multiplayer.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-has-a-huge-spine-of-single-player-cinematic-led-story-can-be-played-offline

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap