Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2019 14:03
Kapitan Ameryka Marvel's Avengers
709V

Marvel's Avengers nie jest powiązany z Marvel Cinematic Universe. Gra otrzyma polską lokalizację

Square Enix potwierdziło kolejne informacje dotyczące Marvel's Avengers. Gra nie zostanie połączona z kinowym uniwersum Marvela, a jednocześnie poznaliśmy polskiego wydawcę. Tytuł otrzyma lokalizację.

Marvel's Avengers to w zasadzie druga produkcja rozwijana po dużych zmianach w Marvelu. Teraz firma chce wrzucać na rynek bardzo dopracowane gry, które będą tworzone przez najlepszych deweloperów na świecie. Na początku gracze zapoznali się ze Spider-Manem od Insomniac Games, który zaprezentował najwyższą jakość.

Marvel's Avengers z mikrotransakcjami. Gra zapewni zróżnicowane lokacje

Wspomniałem o tytule Insomniac Games nie bez powodu, ponieważ produkcja nie była w żaden sposób powiązana z Marvel Cinematic Universe i identyczną sytuację zobaczymy w przypadku Marvel's Avengers. Co to tak naprawdę oznacza? Twórcy nie muszą się martwić wydarzeniami z filmów, a mogą pisać swoje historie. Oczywiście zespół na pewno ściśle współpracuje z Marvelem, by zadbać o najwyższą jakość scenariusza, jednak gra nie będzie ściśle powiązana z MCU.

Nie oznacza to oczywiście, że w przyszłości nie zobaczymy ciekawych nawiązań do Marvel Cinematic Universe – nie będzie raczej dużym zaskoczeniem, gdy jednym z nowych bohaterów będzie postać, która akurat trafi na duży ekran.... Choć pewnie nie będziemy uczestniczyć w misjach znanych z filmu.

Jednocześnie mogę wspomnieć, że Marvel's Avengers trafi do Polski z lokalizacją. Wydaniem gry zajmie się Cenega i firma właśnie potwierdziła lokalizację – w produkcji pojawią się rodzime napisy. Firma informuje także, że każdy gracz, który złoży zamówienie przedpremierowe, sprawdzi pozycję przed debiutem. Wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły beta testów.

Na deser zobaczcie zwiastun z dubbingiem.

Więcej o Marvel's Avengers:

Źródło: https://wegotthiscovered.com/gaming/marvels-avengers-game-connection-mcu/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix

Nie przegap