Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2019 14:36
Xbox Game Studios
1955V

Microsoft na E3 2019 pokaże 14 gier od Xbox Game Studios

Microsoft w ostatnich latach zaczął rozbudowywać własne struktury. Firma kupuje studia, tworzy kolejne zespoły i już na tegorocznym E3 będziemy świadkami bardzo interesującej sytuacji. Phil Spencer zapowiedział prezentację 14 gier od Xbox Game Studios.

Już dzisiaj mogliście zapoznać się z ciekawymi rozważaniami dotyczącymi możliwych prezentacji na E3. Amerykanie kolejny raz szykują największe wystąpienie w swojej historii i gracze mogą szykować się na sporo ciekawych gier.

Co szykuje Microsoft na E3 2019?

Konferencję Microsoftu na E3 w ciekawych słowach zapowiedział Phil Spencer. Szef marki Xbox podkreślił, że miał już okazję odbyć ostatnie próby przed wydarzeniem i przedstawiciel giganta z Redmond nie ukrywa – Microsoft ma wiele do pokazania.

Spencer podkreślił, że Xbox Game Studios podczas show pokaże 14 gier! Jest to rekordowa liczba tytułów first-party prezentowanych podczas imprezy przez Microsoft. Nie otrzymaliśmy oczywiście konkretnych tytułów, ale możemy się spodziewać między innymi: Gears 5, Halo Infinite, Ori and the Blind Forest, Battletoads, nowe dodatki do kilku gier (Sea of Thieves, Forza Horizon 4) i... Tajny projekt Ninja Theory, kolejną sieciówkę od Rare, a może nawet coś zupełnie nowego? Jedno jest pewne – nie będziemy się nudzić.

Więcej o Microsofcie: 

Źródło: Phil Spencer

Tagi: E3 e3 2019 Microsoft Xbox Xbox One