Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2019 14:47
SCUF Prestige
1321V

SCUF Prestige dla Xbox One. Kolejny profesjonalny pad dla konsoli Microsoftu

Ekipa SCUF Gaming w końcu postanowiła zadbać o posiadaczy Xboksów One. Producent właśnie zapowiedział SCUF Prestige dla amerykańskiej konsoli, który współgra także z PC oraz urządzeniami mobilnymi. Poznajcie szczegóły sprzętu.

W ostatnich latach SCUF Gaming przygotowywało różne kontrolery dla posiadaczy PlayStation 4. Kilkukrotnie miałem okazję wspominać na portalu o między innymi SCUF Vantage, ale w końcu producent postanowił zadbać o pozostałych klientów.

SCUF Vantage Controller prezentowany przez Sony

SCUF Prestige właśnie wylądował w sklepie i urządzenie można zamówić za 159,99 dolarów. Czy warto wydać ponad 600 zł na pada? Wszystko oczywiście zależy od Waszego portfela, jednak większość profesjonalnych kontrolerów oferuje sporo przyjemnej zabawy.

W najnowszej propozycji SCUF-a zmienicie między innymi przedni panel, dostosujecie lub zablokujecie triggery, wrzucicie inne analogi lub skorzystacie z dodatkowych przycisków. Całość wygląda naprawdę nieźle i brakuje mi tutaj tylko małych kolorowych elementów – te niby mogą przyjść przez wymienne grzybki, ale odpowiednia barwa na przyciskach funkcyjnych byłaby ciekawym dodatkiem.

Urządzenie trafi do graczy za 30 dni.

Polecamy:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: scuf scuf gaming SCUF Prestige

Nie przegap